O inwestycji

Nove Villove - zielona strona miasta

Nove Villove łączy wysoki standard z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą.

Pięć kameralnych dwupiętrowych budynków zaoferuje mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Panoramiczne okna, balkony, loggie oraz ogrody i tarasy na poziomie 0 sprawią, że Nove Villove będzie wyjątkowym miejscem.

Modna elewacja w ciepłej kolorystyce z płytami o strukturze i kolorze drewna, szklane balustrady oraz estetycznie zaprojektowane części wspólne będą kwintesencją dobrego stylu. Całość dopełni odpowiednio i starannie zagospodarowany teren osiedla. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Zaprojektowany ogród w stylu japońskim z pergolami stworzy strefę relaksu i odpoczynku, która pozwoli na oddech od codziennego zgiełku.

Kropkę nad „i” stawia lokalizacja osiedla, którą cechuje bliskość takich dróg jak A1 A4 i DTŚ oraz bliskość lotniska sportowego, hali widowiskowo-sportowej PODIUM, prężnie rozwijającej się strefy biznesu w dzielnicy Nowe Gliwice, a także ścieżek rowerowych i miejsc na spacer.

Wszystko wraz ze starannie z wyselekcjonowanymi technologiami sprawi, że Nove Villove zagwarantuje stały wysoki poziom jakości Twojego życia.

Wysoki standard wykonania

gwarancja jakości

Inwestycje realizowane przez Nexx Developer charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Wyróżniają się na tle konkurencji m. in. atutem pierwszym i atutem drugim. Szczegółowe informacje nt. standardu wykonania naszych inwestycji znajdą Państwo w zakładce 'Standard deweloperski'.

Lokalizacja inwestycji

kameralnie i praktycznie!

Bliskość autostrad A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Tereny rekreacyjne, spacerowe, ścieżki rowerowe, lotnisko sportowe, hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice, prężnie rozwijająca się strefa biznesu i edukacji „Nowe Gliwice”

Localisation map image

Postępy prac

zobacz, co zostało już wykonane

Etap I - Styczeń 2020
Etap I - Wrzesień 2019
Etap I - Luty 2019
Etap I - Listopad 2018
Etap I - Lipiec 2018
Etap I - Maj 2018

Finansowanie

specjalne oferty finansowania

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom, współpracujemy z wieloma placówkami bankowymi. Sukcesywnie otrzymujemy najnowsze oferty finansowania, które możemy zaoferować. Dbając o wysoką jakość obsługi, nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że posiadane kompetencje i pracownicze umiejętności naszej wykwalifikowanej kadry pozwolą podjąć właściwą decyzję o zakupie wybranej nieruchomości. Umacniając swoją pozycję na rynku, pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług-poczynając od doradztwa w zakresie finansowania, kończąc na pomocy w wyborze swojego własnego miejsca.

Banki logo

Dowiedz się więcej

o inwestycji i przebiegu zakupu mieszkania

W razie pytań dotyczących przebiegu procesu rezerwacji i zakupu mieszkania oraz wszelkich innych kwestii związanych z inwestycją zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy także do odwiedzenia sekcji FAQ, w której zawarte są odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych Klientów.

Nasze inwestycje